FORGOT YOUR DETAILS?

BİZ KİMİZ VE NE YAPIYORUZ

Sps Ajans, kalite, yenilik ve hız üzerine odaklanan bir premium tasarım ajansıdır. Müşterilerimizin işletmelerini büyütmek için sonuç getirmek için teknoloji kullandık. Kendimizi büyük iş ahlakı, bütünlük ve nihai sonuçlar konusunda gururluyoruz. Felsefe Şirket felsefemiz, işletmelerin çoğunun istediği web sitesi türlerini oluşturmaktır: bulmak kolay, şık ve çekici, hızlı yükleme, mobil duyarlı ve satın almak kolaydır. Misyon Tüm süreç ve ürünlerimizi, küçük işletmelerin başlangıç aşamasında ihtiyaç duydukları her şeyi sağlama konusunda tasarladık – bizimle çalışmanın her zaman hızlı, kolay ve sorunsuz bir deneyim olmasını sağlama. Müşterilerimize, web sitelerini gülünç bir fiyat etiketi olmadan tam kontrol altında tutuyoruz ve dost ekibi, web siteniz canlı olduğunda bile uzmanlığını sunuyor.

WEB TASARIM HİZMETLERİ

Ziyaretçileriniz için kolay kullanılan ve işinizi güzelce tanıtan web sitesi tasarımları yaparız. Web siteniz sizin hikayenizi anlatmak istediğiniz kişilere doğru şekilde anlatır.

GRAFİK DİZAYN

Markalarımız için; doğru stratejiler üzerine kurguladığımız yaratıcılığımız, asla vazgeçmeyeceğimiz iş disiplinimiz ve hiç tükenmeyen enerjimizle, bilinirliklerini arttırmak ve beklentilerinin fazlasını vermek için çabalarız.

SEO HİZMETLERİ

Kurumsal Seo; Kurumsal firmaların internet üzerinden, gelir artırmasına yönelik yapılan, hedeflediği anahtar kelimelerde, arama motorlarında, en iyi dereceyi almasını amaçlayan aramamotoru optimizasyon işlemlerine nedir.. Firma olarak arama motoru optimizasyon hizmetini, Google, Yandex, Bing, Baidu arama motorlarına yönelik yapmaktayız.

BELGELENDİRME

Sps Ajans ve BK GRUP, müşteri olarak değil iş ortağı olarak gördüğü, gerek Türkiye’nin en büyük işletmeleri gerekse Kobi’ler olsun birçok kuruluş ile çalışırken hem en üstün hizmeti ve faydayı onlara sağlamayı hem de çalışmalardan dolayı elde edilen know-how’ı büyük bir gizlilik içerisinde saklamayı ilke edinmiştir.

LEGEND

  • Javascript
  • SEO/SEM
  • WordPress
  • Design
  • Swift
  • Belgelendirme

MUTLU MÜŞTERİLER

25000+

CODE LINES THIS MONTH

150+

LAUNCHED PROJECTS

9900+

COFFEE CUPS THIS YEAR

180+

REVIEWS AND RATINGS
TOP
WhatsApp WhatsApp Destek