Sps ajans
Doğru kitleye ulaşmak için Google Ads reklamlarına başlayın!

Google Reklam ile işletmenizin sunduğu ürün, marka veya hizmetleri müşterilerinize sunarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlar. Vereceğimiz kampanya için doğru anahtar kelimelerimizi seçer ve bu anahtar kelimeler ile rakiplerinizin önüne geçmek için strateji uygularız.

Sps ajans
Google Ads
Reklam Çeşitleri

1. Arama Ağı Reklamları

İşletmenize çok hızlı dönüşüm yaratacak reklam modeli budur. Reklamları doğru kurup, bütçe belirledikten sonra reklamlarınız 1-2 saat içerisinde sizin belirlediğiniz kelimeler çerçevesinde Google kullanıcılarına gösterilir.

2. Görüntülü Reklamlar

Duyarlı reklamlar, interaktif reklamlar, görsel veya video reklamları gibi farklı şekillerde kullanıcıların karşısına çıkabilir. Markanızın bilinirliğini arttırmaya ve güçlendirmeye faydası olan bu reklamlar, görsel kullanarak ve metinle desteklenerek dijital pazarlama faaliyetlerinizi önemli ölçüde geliştirecektir.

3. Alışveriş Reklamları

Alışveriş reklamları, Google’ın müşterileri bir ürüne kestirme yoldan doğrudan götürmek için kullandığı bir yoldur. Bu reklamlar arama sonuçlarında öne çıkarlar.

4. Google Remarketing

Web sitenizi önceden ziyaret eden tüm müşterilerinize sonradan reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Yani 1 kere web sitenizi ziyaret etmiş bir ziyaretçiye hemen arkasından Google Ads ortağı bir internet sitesinde kendinize ait reklamı gösterip kendinizi hatırlatabilirsiniz.

5. Gmail Reklamları

Her geçen gün gmail kullanan kişilerin arttığını göz önüne alırsak, gmail reklamları yeni müşterilere ulaşmanın en güçlü yoludur.

6. Uygulama Reklamları

Firmanın içerisinde yer aldığı sektör ve bu sektöre ait konum ve demografik özellikler doğrultusunda müşteri kitlesine özel planlama ile mobil uygulama reklamlarında başarıyı arttırmaktayız.

Sps Ajans
Bazı
Referanslarımız.

Sps Ajans olarak Eşsizlik ve kusursuzluk temel prensibimiz.
Tüm projeleri planlanan süre sonunda teslim ediyoruz.

Adres Bilgilerimiz

Adres:
Oğuzlar Mahallesi, Ceyhun Atıf Kansu Cad. 1387 Sk. No:1/3
Telefon:
+90 506 800 00 35