About Simple

E-Ticaret about Simple image01
Sps Ajans

E-TİCARET

Gerçekte hayatta nasıl ki bir iş yeri en küçük bakkaldan fabrikaya kadar sürekli gelişime yatırıma ihtiyaç duyarsa e-ticaret sitelerinin de sürekli yenilenmeye ve yatırıma ihtiyacı vardır.

Sitenizin satın alma aşamasından müşteri ilişkilerine kadar her adımının-da yapılan işlere E-ticaret yönetimi, bu işleri yapan kişi veya kişilerede E-ticaret yöneticisi denir.

Başlangıçta E-ticaret yönetimi satın alma, stok takip, satış ve müşteri ilişkileri ile sınırlıyken günümüzde sosyal medya ve arama motoru optimizasyonu (SEO) neredeyse daha ön plana çıkmış durumda bu durumda eskiden sizin veya şirketinizde çalışanlardan herhangi birinin yapabileceği bu görev için artık tecrübeli bir eleman bulundurma yada konusunda uzman bir firma ile çalışma ihtiyacını doğuruyor.

Sanal Pos Entegrasyonu

Sps Ajans sistemlerinde Türkiye‘deki tüm bankaların sanal posları ve BKM Express, PayNet, PayPal, PayU ve iPara ödeme sistemleri hali hazırda entegredir.

%100 Güvenli Sistem

Sps Ajans Sistemleri tamamen güvenilir, hızlı, kolay kullanım ve tüm ihtiyaçlarınızı barındıran başka hiç bir yerde bulamayacağınız özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Tek Panelden Yönetim

B2B Sistemini tek panel üzerinden basitçe yönetebilirsiniz. Bu sayede maliyetlerden ve zamandan tasarruf edip, tüm kontrollerinizi hızlıca sağlayabileceksiniz.

E-Ticaret

01.   UI Tasarım

E-ticaret için UI tasarımı, ziyaretçileri müşterilere dönüştürmekle ilgilidir. Bu, bir ziyaretçinin web mağazasında kolayca gezinebilmelerini ve aradıklarını satın almak için doğru çevrimiçi mağazaya geldiklerini ikna etmelerini sağlayarak düzgün akan bir düzen oluşturmayla ilgilidir.

02.   E-Ticaret Web Tasarımı

E-ticaret web tasarımı aşamasında,hedef kitlenizin ihtiyaçları düşünülerek, onu doğru bir görünüm ile görsel açıdan çekici bir web mağazasına dönüştürerek yüksek bir dönüşüm oranı hedefliyoruz.

03.  WooCommerce

Esnekliği ve aşırı kullanıcı dostu olması nedeniyle web mağazanızın arka planı olarak WooCommerce kullanmanızı öneririz.Tişört, mobilya veya yazılım satmak isteyip istemediğinizi WordPress ile mükemmel bir şekilde bütünleştiriyor, hepsi WooCommerce ile mümkün kılınmıştır.

04.   Bakım & Destek

Projeniz amamlandıktan sonra, sizi kaderinize bırakmayacağız.Web mağazanızı çalışır durumda tutmak için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.Yüklü eklentileri korumaktan ,gerekli güvenlik güncelleştirmelerini sağlamaya kadar birçok konuda destek olmaya devam ediyoruz