Sps Ajans
Google Harita Kaydı

Giderek daha fazla insan, ziyaret edilecek yeni yerler keşfetmek için Google Haritalar’ı kullanıyor. Bu, fiziksel konumlarına gelen ziyaretçi sayısını artırmak veya yerel alanda marka bilinirliğini artırmak isteyen işletmeler için harika bir araç haline getiriyor. Bu üç kolay adımla işletmenizi Google Haritalar’a ekleyerek avantajlardan yararlanmaya başlayın.

Sps Ajans
Google Haritaların avantajları

Harita Görünümü

Google Haritalar, üç farklı görünüm türü sağlar. geleneksel bir harita okuması, bir uydu görüntüsü okuması ve bir toprak parçası okuması.

Kullanımı Kolay

Web sitesi, acemi bir kullanıcının bile ek koçluk yapmadan kullanabilmesi için kullanımı inanılmaz derecede kolaydır.

Birden Fazla Varış Noktası

Diğer bir avantaj, kullanıcının çeşitli durakları kapsayan yol tarifleri istemesi durumunda, Google maps'in tek tıklamayla rotaya bir değiştirme varış noktası eklemesidir.

Seyahat türünü seçin

Kullanıcı, yol tarifini aldıktan sonra seyahat türünü seçecektir. Kullanıcı toplu taşımayla mı, otomobille mi yoksa yürüyerek mi hareket edeceğini seçecektir.

Fazladan yararlı bilgiler edinin

Google Haritalar ile mevcut trafik yükü, kapalı yollar, alan fotoğrafları ve önemli noktalar ve hava durumu tahminleri gibi bazı ek bilgileri fark edeceksiniz.

Siparişe Göre Haritaların Oluşturulması

Herhangi bir konuma çizgiler ve şekiller ekleyerek sipariş üzerine hazırlanmış bir harita oluşturabilirsiniz. Google hesabınıza kaydedilebilir. İstediğiniz zaman haritanın çıktısını alırsınız. ancak bu, bir tatil ayarlamak için veya başka bir şehri ziyaret etmeyi hedefledikten sonra Google Haritalar'ı kullanabilirsiniz.

Sps Ajans
Referanslarımızın
Bazıları.

Sps Ajans olarak Eşsizlik ve kusursuzluk temel prensibimiz.
Tüm projeleri planlanan süre sonunda teslim ediyoruz.

Adres Bilgilerimiz

Adres:
Oğuzlar Mahallesi, Ceyhun Atıf Kansu Cad. 1387 Sk. No:1/3
Telefon:
+90 506 800 00 35